ПРО RICA

scrolldown
tune-widget

ПРО RICA

Компанія Rica Engineering з 1992 року розробляє унікальне програмне забезпечення для переналаштування (чіп-тюнінгу) системи управління двигуном (ecm) для всіх типів автомобілів і двигунів (дизельних і бензинових). Через широку мережу дилерів і центри налаштування ми експортуємо нашу продукцію для налаштування в понад 30 країн країни світу.

У нашому науково-дослідному офісі в Нідерландах найкраще автомобільне програмне забезпечення розробляється за допомогою передових технологій. Повне керування двигуном буде оптимізовано за допомогою нашого програмного забезпечення. Про те, що ми профі, свідчить наш успіх у автоспорті. Одним словом, з нашим програмним забезпеченням ваш автомобіль перевершить сам себе.

У RICA Engineering ми ніколи не припиняємо працювати над нашим програмним забезпеченням. Усе перевірено на нашій сучасній повнопривідній машині MAHA, яка здатна витримувати потужність до 850 к.с. Таким чином ми можемо гарантувати, що оригінальні оновлення RICA ECM не завдадуть шкоди двигуну або коробці передач вашого автомобіля та залишаться сумісними з дилером.
Якщо, наприклад, ваш автомобіль отримує нове оновлення програмного забезпечення у дилера, і ваше програмне забезпечення RICA буде втрачено, ми надамо вам останнє оновлення RICA безкоштовно. Якщо у вас є якісь проблеми чи запитання, не соромтеся зв’язатися з нами.

Наші настройки будуть встановлені RICA Engineering, дилерами RICA або самостійно за допомогою iSoftloader
З оновленням RICA ECM ви обираєте професіоналізм, високу якість, високий рівень обслуговування, надійність і безпеку
RICA Engineering: провідний світовий фахівець з чіптюнінгу!

Власна розробка
Налаштуйте самостійно
Повністю відповідає вимогам дилера
Екологічність – менша витрата палива в межах викидів
Максимальна надійність
Підтримка клієнтів і резервне копіювання

RICA МАЄ 200 ДИЛЕРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ПОНАД 30 КРАЇНАХ