НАШІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

scrolldown
tune-widget

НАШІ ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Дилерське обслуговування
Програмне забезпечення RICA має дуже високий стандарт. Таким чином ви будете гарантовано 100% відповідність послуг дилера. Якщо програмне забезпечення RICA буде перезаписано заводським оновленням, RICA знову безкоштовно встановить модифіковане програмне забезпечення. Звичайно, будуть включені заводські оновлення.

Навколишнє середовище
Усі оновлення RICA ECM призначені для підтримки тих самих характеристик викидів автомобіля, які встановлені заводом-виробником відповідно до чинного законодавства щодо викидів. Але для деяких автомобілів RICA йде ще далі, активно зменшуючи викиди CO2. У поєднанні з покращенням економії палива RICA наразі є єдиною компанією післяпродажного обслуговування, яка пропонує такі унікальні оновлення, щоб надати клієнтам більш екологічний автомобіль.

Створено для максимальної надійності
Усі оновлення RICA ECM були розроблені з великою майстерністю, щоб гарантувати, що надійність вашого автомобіля не постраждає, забезпечуючи, звичайно, належне обслуговування автомобіля відповідно до вимог виробника до обслуговування. Усі покращення продуктивності досягаються в межах максимальних допустимих навантажень двигуна та компонентів трансмісії.

Обслуговування та підтримка клієнтів
Усі оновлення RICA ECM супроводжуються безкоштовною технічною підтримкою та резервним копіюванням через створену мережу схвалених агентів RICA, що включає франчайзингових дилерів, незалежних спеціалістів з обслуговування та центри автомобільної діагностики. Усі агенти RICA отримують підтримку та підтримку від дистриб’ютора RICA та безпосередньо від RICA, щоб гарантувати, що всі клієнти отримають найкращу технічну підтримку та експертизу діагностики.

RICA МАЄ 200 ДИЛЕРІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ ПОНАД 30 КРАЇНАХ